Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS GUNOI ROTILE /COS MENAJER INOX/COS FLIP-FLAP DELTA 60L

Număr anunț
DA21070925
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.165,39 RON
Valoare atribuită
1.165,39 RON
Data publicării
27.08.2018 09:21
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165,39 RON

din 1.165,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.