Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pronto spray mobila

Număr anunț
DA21074130
Autoritate contractantă
A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 20692062)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,68 RON
Valoare atribuită
190,68 RON
Data publicării
27.08.2018 12:14
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,68 RON

din 190,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.