Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de exploatare forestieră

Număr anunț
DA20872783
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Sebes R.A. (CUI RO16041457)
Furnizor / câștigător
RUJA EREMIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 38990843)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.033 RON
Valoare atribuită
2.033 RON
Data publicării
19.07.2018 11:00
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.033 RON

din 2.033 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.