Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de exploatare forestiera
- Număr anunț
- DA20870749
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI RO17023629)
- Furnizor / câștigător
- UJOC SRL (CUI 16224977)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.050 RON
- Valoare atribuită
- 11.050 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 09:14
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.050 RON
din 11.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro