Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale ADV1029092

Număr anunț
DA21073622
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.129 RON
Valoare atribuită
3.129 RON
Data publicării
27.08.2018 11:46
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.129 RON

din 3.129 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.