Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eveniment cultural artistic in localitatea Dumbravioara in data de 29.iulie 2018
- Număr anunț
- DA20878721
- Autoritate contractantă
- COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA KULT - MUNDI (CUI 25378550)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 08:20
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro