Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Precoloane set 105436.0001
- Număr anunț
- DA20877434
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR TIMIS (CUI 4250824)
- Furnizor / câștigător
- LITTLEPHARM SRL (CUI RO10110809)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.026 RON
- Valoare atribuită
- 2.026 RON
- Data publicării
- 19.07.2018 15:10
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 16:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.026 RON
din 2.026 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro