Ofertă refuzată Cumpărare directă

TABLA EXPANDATA GRILAJE MR62x30-4x4 MM( GOL 55x22 MM )

Număr anunț
DA21056995
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL TULCEA (CUI 4321534)
Furnizor / câștigător
GRIRO SA (CUI RO1576509)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.320 RON
Valoare finală
12.320 RON
Data publicării
23.08.2018 11:01
Data finalizării
27.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.