Ofertă refuzată Cumpărare directă

Evaluare Rosiorii de Vede

Număr anunț
DA20830549
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
OPINION SRL (CUI 35629810)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare finală
2.200 RON
Data publicării
12.07.2018 11:43
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.