Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SmartPak DQ3 Purification Pack, MILLIPACK GP NON STER.(1/BOX)
- Număr anunț
- DA21068806
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 42955000-5 · Piese pentru utilaje de filtrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.400 RON
- Valoare atribuită
- 3.400 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 14:13
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.400 RON
din 3.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro