Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC TESY BILIGHT PT INCALZIRE ACM, 150L, 2000W siBOILER ELECTRIC TESY PT INCALZIRE ACM,

Număr anunț
DA21075902
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44621210-4 · Boilere cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.226,94 RON
Valoare atribuită
7.226,94 RON
Data publicării
27.08.2018 13:52
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.226,94 RON

din 7.226,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.