Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa scule pentru electronisti, PROSKIT 1PK-1700NB, Cleste sertizat profesional modular RJ9/RJ11/RJ
- Număr anunț
- DA21072436
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691 RON
- Valoare atribuită
- 691 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:51
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
691 RON
din 691 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro