Ofertă acceptată Cumpărare directă

Broaste de usa

Număr anunț
DA21069819
Autoritate contractantă
COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
Furnizor / câștigător
THE ORIENT COMPANY SRL (CUI 1283592)
Cod CPV
44521110-2 · Broaste de usa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,98 RON
Valoare atribuită
115,98 RON
Data publicării
25.08.2018 08:13
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,98 RON

din 115,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.