Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calorifer otel 600 x 1200 mm
- Număr anunț
- DA21069732
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 964,30 RON
- Valoare atribuită
- 964,30 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 17:50
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
964,30 RON
din 964,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro