Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere buldozer 200kw 25t pt. reparare drum Valea Bisericii (2 km) situat în extravilan Poieni

Număr anunț
DA21073896
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASA (CUI 4483838)
Furnizor / câștigător
BENS CORPORATION SRL (CUI RO24114991)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.400 RON
Valoare atribuită
13.400 RON
Data publicării
27.08.2018 12:02
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.400 RON

din 13.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.