Ofertă acceptată Cumpărare directă

Componente PC

Număr anunț
DA21073700
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOANID ROMANESCU" VOINESTI (CUI 17161036)
Furnizor / câștigător
ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,45 RON
Valoare atribuită
134,45 RON
Data publicării
27.08.2018 11:50
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,45 RON

din 134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.