Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PASTE FAINOASE AMA 3 KG
- Număr anunț
- DA20847589
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Lumea Copilariei (CUI 24584993)
- Furnizor / câștigător
- MCA COMERCIAL SRL (CUI RO13219828)
- Cod CPV
- 15851100-9 · Paste fainoase nepreparate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27 RON
- Valoare finală
- 27 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 12:19
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.