Ofertă refuzată Cumpărare directă

reabilitare strada

Număr anunț
DA20810732
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
ANDREI - PATI SRL (CUI 24532900)
Cod CPV
45233226-9 · Lucrari de constructii de drumuri de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.750 RON
Valoare finală
92.750 RON
Data publicării
10.07.2018 11:40
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
21.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.