Ofertă refuzată
Cumpărare directă
reductor de presiune ptr gaz tehnic CO2, butelie CO2, chirie butelie si transport
- Număr anunț
- DA20851182
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24112100-3 · Dioxid de carbon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 751,50 RON
- Valoare finală
- 751,50 RON
- Data publicării
- 16.07.2018 15:42
- Termen limită
- 21.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.