Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEOTEXTIL TERASIN NS 150 GR, TEAVA RIFLATA DRENAJ D110 DUBLU STRAT, STICKY PRACTIC BLEU 0,6L VOPSEA

Număr anunț
DA20884143
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,08 RON
Valoare atribuită
183,08 RON
Data publicării
20.07.2018 13:56
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,08 RON

din 183,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.