Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor 2 x PS2 mama la USB tata, conectare tastatura + mouse PS2 la mufa USB, adaptor usb PS2
- Număr anunț
- DA20883324
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,96 RON
- Valoare atribuită
- 36,96 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 13:01
- Termen limită
- 25.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.07.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,96 RON
din 36,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro