Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARDEI KAPIA=SEPT 2018

Număr anunț
DA21078383
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
VERMAR COM SRL (CUI RO14202581)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
27.08.2018 19:41
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 21:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.