Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse conform comanda 3496

Număr anunț
DA20883219
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Special "Vasile Pavelcu"Iasi (CUI 4701428)
Furnizor / câștigător
UNITRADE SYSTEMS SRL (CUI RO6789796)
Cod CPV
31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628 RON
Valoare atribuită
628 RON
Data publicării
20.07.2018 12:53
Termen limită
25.07.2018 17:00
Data finalizării
20.07.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628 RON

din 628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.