Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii dezinfectie
- Număr anunț
- DA21079215
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI (CUI 2844316)
- Furnizor / câștigător
- TEHNIC UNIFAST SRL (CUI RO17691024)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488,60 RON
- Valoare atribuită
- 488,60 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 08:58
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
488,60 RON
din 488,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro