Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combustibil Primaria Baneasa

Număr anunț
DA21077728
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
Furnizor / câștigător
FORTE GAZ SRL (CUI 25703880)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.032 RON
Valoare atribuită
24.032 RON
Data publicării
27.08.2018 15:46
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.032 RON

din 24.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.