Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie motorina

Număr anunț
DA21071224
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.337,80 RON
Valoare finală
19.337,80 RON
Data publicării
27.08.2018 09:43
Data finalizării
28.08.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.