Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zgura, zgura de metal, deseuri si resturi feroase

Număr anunț
DA21083740
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Furnizor / câștigător
MAXAGRO CENTER SRL (CUI RO26291604)
Cod CPV
14630000-6 · Zgura, zgura de metal, deseuri si resturi feroase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540 RON
Valoare atribuită
540 RON
Data publicării
28.08.2018 12:20
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540 RON

din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.