Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale sanitare

Număr anunț
DA21079037
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33141115-9 · Vata medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820,40 RON
Valoare atribuită
820,40 RON
Data publicării
28.08.2018 08:46
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820,40 RON

din 820,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.