Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX109 Fir acid poliglicolic 2/0, L=75cm, 3/8 cerc triunghiular
- Număr anunț
- DA21077146
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,80 RON
- Valoare atribuită
- 382,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 15:03
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
382,80 RON
din 382,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro