Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări conform ADV 1025670
- Număr anunț
- DA21076195
- Autoritate contractantă
- COMUNA SECUSIGIU (CUI 3519577)
- Furnizor / câștigător
- ARCADEN BTA CONSTRUCT SRL (CUI 38622191)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227.511,09 RON
- Valoare atribuită
- 227.511,09 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 14:08
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
227.511,09 RON
din 227.511,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro