Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pompa ambreiaj Raba
- Număr anunț
- DA21072288
- Autoritate contractantă
- Inpectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Stirbei" al judetului Calarasi (CUI 4294090)
- Furnizor / câștigător
- MOBIL SRL (CUI RO1913850)
- Cod CPV
- 42142200-8 · Piese pentru elemente de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,61 RON
- Valoare atribuită
- 112,61 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 10:43
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112,61 RON
din 112,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro