Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Carnati de casa afumati,Keizer fiert afumat,Carnati cu sunca
- Număr anunț
- DA21065974
- Autoritate contractantă
- COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
- Furnizor / câștigător
- BINDER & FAMILY SRL (CUI RO32640644)
- Cod CPV
- 15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,10 RON
- Valoare finală
- 541,10 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 11:12
- Data finalizării
- 28.08.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.