Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA) pentru autovehiculele apartinand CNLR SA

Număr anunț
DA21080645
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.830 RON
Valoare atribuită
98.830 RON
Data publicării
28.08.2018 10:08
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.830 RON

din 98.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.