Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Teava apa PE100 D.63 PN10
- Număr anunț
- DA21080416
- Autoritate contractantă
- S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO WORLD SRL (CUI RO15231305)
- Cod CPV
- 44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.554,07 RON
- Valoare atribuită
- 8.554,07 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 09:58
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.554,07 RON
din 8.554,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro