Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produs detergent si dezinfectant fara aldehide pt endoscop si colonoscop -STABIMED FRESH 5L
- Număr anunț
- DA21079027
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398 RON
- Valoare atribuită
- 398 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 08:44
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
398 RON
din 398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro