Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORP ILUM FIPAD. 2x36W IP65 ECHIPARE LED

Număr anunț
DA21077789
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IASI (CUI 4541718)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI RO5885051)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.834,92 RON
Valoare atribuită
1.834,92 RON
Data publicării
27.08.2018 15:50
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.834,92 RON

din 1.834,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.