Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Valve vaginale mici, 2buc/set
- Număr anunț
- DA21071223
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 899,90 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 09:43
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 08:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
899,90 RON
din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro