Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole birou si Accesorii birou

Număr anunț
DA21085144
Autoritate contractantă
Comuna Chisindia (Primaria Comunei Chisindia jud. Arad) (CUI 3519011)
Furnizor / câștigător
TAPTAKA GROUP S.R.L. (CUI 26678687)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.236,98 RON
Valoare atribuită
2.236,98 RON
Data publicării
28.08.2018 13:29
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.236,98 RON

din 2.236,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.