Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB PROIECTE A1-1193

Număr anunț
DA21084792
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
Furnizor / câștigător
GROWER TRADING SRL (CUI 7925888)
Cod CPV
31219000-4 · Cutii de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,82 RON
Valoare atribuită
37,82 RON
Data publicării
28.08.2018 13:12
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,82 RON

din 37,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.