Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET UM 01877 Pantelimon/24.08.2018
- Număr anunț
- DA21081370
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 956 RON
- Valoare atribuită
- 956 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 10:40
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
956 RON
din 956 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro