Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE DIRECTIA SPORT PRAHOVA

Număr anunț
DA21081070
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET PRAHOVA (CUI 2844812)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,04 RON
Valoare atribuită
167,04 RON
Data publicării
28.08.2018 10:28
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,04 RON

din 167,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.