Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA21080198
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. (CUI RO7613398)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,63 RON
Valoare atribuită
124,63 RON
Data publicării
28.08.2018 09:48
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,63 RON

din 124,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.