Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE CONSTANTA-Hartie copiator A4, 80 gr/mp, 500 coli/top, EuroBasic

Număr anunț
DA21078174
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,63 RON
Valoare atribuită
311,63 RON
Data publicării
27.08.2018 16:52
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 17:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,63 RON

din 311,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.