Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA21076275
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE DANCU (CUI 17245200)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,90 RON
Valoare atribuită
486,90 RON
Data publicării
27.08.2018 14:13
Termen limită
01.09.2018 17:00
Data finalizării
27.08.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,90 RON

din 486,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.