Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAPETARIE SI CATALOAGE SCOLARE

Număr anunț
DA21059297
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SAT COPACENI COMUNA RACOVITA (CUI 30134985)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI RO18070858)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150,21 RON
Valoare atribuită
1.150,21 RON
Data publicării
23.08.2018 13:04
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150,21 RON

din 1.150,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.