Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTII FARMACEUTICE 20 GR CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA21082341
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138 RON
Valoare atribuită
138 RON
Data publicării
28.08.2018 11:23
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138 RON

din 138 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.