Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDROFOR M80 0.75KW(TR5) CU VAS DE 24L

Număr anunț
DA21080875
Autoritate contractantă
SCOALA CLASELE I-VIII TUPILATI (CUI 17993340)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,99 RON
Valoare atribuită
578,99 RON
Data publicării
28.08.2018 10:19
Termen limită
02.09.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,99 RON

din 578,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.