Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca 1884339
- Număr anunț
- DA21078765
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261,19 RON
- Valoare atribuită
- 261,19 RON
- Data publicării
- 28.08.2018 08:21
- Termen limită
- 02.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
261,19 RON
din 261,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro