Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde Beko MGF23210X, 23 L, 800 W, Electronic, Grill, Timer, Inox [MGF23210X]
- Număr anunț
- DA21074370
- Autoritate contractantă
- Palatele Brancovenesti de la Portile Bucurestiului (CUI 4283520)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,31 RON
- Valoare atribuită
- 319,31 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 12:25
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2018 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,31 RON
din 319,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro