Ofertă refuzată Cumpărare directă

catalog scolar

Număr anunț
DA21050282
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Știuca (CUI 29094046)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,60 RON
Valoare finală
237,60 RON
Data publicării
22.08.2018 12:39
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
28.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.